Умови доставки:

Доставка замовлень здійснюється в межах України, крім тимчасово окупованих та неконтрольованих територій.

Обробка і відправлення замовлень здійснюються не пізніше наступного робочого дня після отримання такого замовлення.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб доставка ваших замовлень була якнайшвидшою. Зазвичай доставка кур’єром в місті Києві виконується протягом 2-24 годин, оператором «Нова Пошта» по Україні – протягом 1-3 діб в залежності від розташування населеного пункту, до якого доставляється замовлення.

Способи доставки:

  • Кур’єром Mana Gea в місті Києві – безкоштовно;
  • оператором «Нова Пошта» до відділення/поштомату в межах України – безкоштовно;
  • Іншими способами або операторами логістичного та поштового сервісу України – за узгодженням, будь ласка вкажіть бажаний спосіб доставки в коментарі до замовлення.

Можливість самовивозу відсутня.

Способи оплати замовлень:

  • Готівковий розрахунок/переказ з карти на карту ФОП

При адресній доставці або при отриманні посилки у відділенні «Нова Пошта» оплата замовлення здійснюється наступним чином:

  • готівкою кур’єру
  • готівкою або платіжною карткою оператору «Нова Пошта»
  • шляхом переказу коштів з карти на карту ФОП, номер карти для переказу буде надано зручним для замовника способом

Увага! Комісія оператора «Нова Пошта» за грошовий переказ (післяплата) складає 20 грн + 2% від суми переказу та додатково сплачується замовником. При оплаті замовлення шляхом переказу з карти на карту ваш банк також може стягувати комісію згідно тарифів на обслуговування.

Готівковий розрахунок з кур’єром Mana Gea здійснюється без будь яких комісій.

  • Безготівковий розрахунок:

Банківський переказ. Якщо ви бажаєте розрахуватися за товар шляхом переказу коштів на банківський рахунок, ми надішлемо вам рахунок-фактуру для оплати і коротку інструкцію для заповнення платіжного доручення. При такому способі оплати замовлення буде відправлене не пізніше наступного робочого дня після надходження коштів на наш банківський рахунок.

Робота з юридичними особами

Через наш інтернет-магазин можна зробити Замовлення для юридичних осіб, вказавши в коментарях до замовлення дані юридичної особи, на яку необхідно виписати рахунок-фактуру, а саме: назву та ідентифікаційний код в ЄДРПОУ.

Після оформлення замовлення просимо надіслати на електронну адресу leonid@managea.gr скан-копії наступних документів:

  1. Свідоцтво про реєстрацію юридичних осіб або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  2. Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників податку на додану вартість.