Історія Mana Gea

Mana Gea на давньогрецькій мові означає «Матір Земля».

Кожна історія має свій початок. Наша історія почалася сотні років тому і ми з натхненням продовжуємо розвивати цей спадок: оливкова олія екстра вірджін з Монемвасії, Лаконія, регіону Греції, який наповнений історією та чи не найбагатшими традиціями і культурою оливкової олії в світі.

Наша участь в цій історії полягає в тому, що ми створили бренд Mana Gea, що охоплює і втілює всі цінності нашого спадку.

Наша основна мета – поділитися цією оливковою олією зі світом.

Наш обов’язок – передати цю живу історію нашим дітям, щоб вони передавали цей спадок майбутнім поколінням, від батьків до дітей.

Наш погляд

Ми пропонуємо спосіб життя максимально наближений до природи, її чистоти та справжності.

В той час, як дієти та харчові уподобання змінюються, ми залишаємося прихильниками оливкової олії через її якість та репутацію,
якими пишається місцева продукція з античних часів

Як і в дні наших предків, справжня оливкова олія і сьогодні тішить нас своєю якістю, смаком і поживною цінністю. Ми віримо, що стиль життя сьогодення згадує традиції та намагається відновити аромати, образи та неповторні відчуття цінності природи.

Цінності

З Mana Geа ми залишаємося вірними пристрастям та мудрості наших пращурів.

Ми росли, вчилися, жили та гралися поміж наших оливкових дерев. Саме тому ми почуваємося відповідальними та щасливими одночасно. Для нас матір Земля є джерелом нашого натхнення та гарантією для кожного продукту, що  продається під нашим брендом.

Ми зберігаємо і продовжуємо наші сімейні традиції та спадщину виробництва оливкової олії, що прийшла до нас з Візантійських часів. Ми так само опікуємося нашими деревами та поважаємо нашу землю, дотримуючись суворих правил органічного землеробства.