Якість

Характеристики

Географія

Наш регіон знаходиться на півострові Малеас, природньому закінченні гірського хребта Парнонас, що височіє над морем Мірту та Лаконійською затокою. Висота над рівнем моря коливається від 0 до 650 метрів. Відтак, ця місцевість щедра на сонце та морські вітри.

Географічні та кліматичні особливості цієї місцевості допомагають вирощувати ідеальні оливки для виробництва високоякісної оливкової олії. Оливки тут дозрівають рано і мають високий рівень поліфенолів.

Клімат

Клімат нашої місцевості визначається як Середземноморський з помірними зимами та теплим літом. На більшій висоті зимові температури нижчі, а рівень опадів вищий. Середньорічний температурний максимум – 23,2°C, мінімум – 17,1°C*, кількість опадів протягом року – 561,4 мм*, середня швидкість вітру – 9 км/год*, такі кліматичні умови є ідеальними для вирощування оливкових дерев.

*дані метеорологічної станції Монемвасії за 2017 рік

Сорти оливок

Оливкові олії екстра вірджін Mana Gea виробляються з сортів оливок Коронеїкі та Атіноелія, їх поєднання дає неперевершений збалансований насичений смак, аромат, багатий склад поживних речовин і вітамінів при середній кислотності, що не перевершує 0,3%. Оливки Коронеїкі мають дуже високий рівень поліфенолів, речовин, що знижують ризик серцевих та онкологічних захворювань.
Сама оливка невеличка, але має великий позитивний вплив на здоров’я.
Оливки Атіноелія народжують унікальну комбінацію ароматів, пікантний тривалий смак і високу концентрацію антиоксидантів.

Грунти

Грунти регіону утворюються в процесі ерозії твердих вапнякових порід.

Аналізи грунтів показують різноманітність. Загалом грунти можуть бути класифіковані як піщано-суглинкові, піщано-глинисто-суглинкові та піщано-глинисті. Показник кислотності грунту (pH) має велике значення, в нашій місцевості він знаходиться в межах 7-8, близький до нейтрального. Такий показник є ідеальним для виробництва оливкової олії найвищої якості.

Наша мета – мінімізувати втручання в природні умови, в тому числі використання органічних добрив та біологічних засобів захисту рослин, при цьому ми вітаємо присутність на плантаціях місцевої дикої рослинності. Таким чином середовище є наближеним до дикої природи а не штучною монокультурною оливковою плантацією. Виробництво в такому природньому середовищі дає чудовий ефект – продукція виходить найвищих стандартів.

Традиція

Оливкове дерево священне. Ми вирощуємо його та доглядаємо за ним з повагою, честю та пристрастю. Ми дотримуємося певних технологій, що використовуються століттями: органічний догляд за грунтом та природнім середовищем на плантаціях. Природня рослинність поміж оливкових дерев (наприклад, дикі бобові) приваблює корисних комах , інша (наприклад, кропива, тим’ян, чабер, мальви) відлякує шкідників. . Застосування економічного поливу –це наша тактика не допускати «спраги дерев», але не використовувати надмірний полив. Таким чином збільшується вміст олії в оливках та рівень поліфенолів. Обрізка дерев після збору оливок – це спосіб оживити дерева. Сила оливкових дерев збільшується після правильної обрізки гілок. Різні сорти оливок вимагають різного способу обрізки. Таким чином ми досягаємо природнього відновлення сил дерева, уникаючи необхідності підгодовування його добривами. Крім того, обрізка не дозволяє гілкам рости занадто довгими, зменшуючи необхідну для дерева кількість води біля коріння. Це є частиною нашої політики відповідального використання води, цінного природного ресурсу.

Збір врожаю

Ми починаємо збір врожаю щорічно приблизно в середині жовтня (але ні в якому разі у вівторок). Це давня традиція, пов’язана з тим що у вівторок Оттоманська Туреччина захопила Константинополь у 1453 році (це сумний день для більшості греків). В залежності від погодних умов року, збір може тривати до кінця лютого.

Оскільки ми поєднуємо різні оливкові олії для нашої продукції, перший збір призначений виключно для Олії Раннього врожаю – недозрілі оливки сорту Атіноелія, які містять менше олії, але мають високу концентрацію поліфенолів, мінімальну кислотність, насичений і вишуканий аромат та смак. Збір оливок Атіноелія може тривати аж до середини грудня. Потім відразу переключаємося на Коронеїкі. Починаємо з «повільних» оливок (дрібніші ягоди) на нижчих плантаціях. Збір виконується виключно механічним ручним способом. Після збору оливок з дерева, оливки збирають в спеціальні текстильні мішки або пластикові ящики. Така технологія потрібна для гарного провітрювання зібраних оливок і запобігання їх псуванню. Таким чином, докладаючи зусиль в потрібний час і спосіб, ми впевнені у виробництві Mana Gea.

Віджим олії – екстракція

Щоразу, коли ми переходимо до віджиму олії, оливки привозять на олійницю протягом 6-18 годин після збору з дерева (кожен наш продукт має свою певну програму), без будь-якої обробки або зберігання на складі. Для наших сертифікованих органічних продуктів ми використовуємо двофазний декантер-центрифугу (для кращого зберігання поліфенолів завдяки мінімальному використанню води в процесі віджиму). Під час подрібнення оливок вони майже не контактують з киснем повітря для забезпечення найкращого результату. Температура процесу віджиму залежить від продукту Mana Gea, над яким ми працюємо. Наприклад для Раннього врожаю та 300 температура віджиму не перевищує 21°C. Для всіх сертифікованих органічних продуктів – максимум 23°C, для інших олій – максимум 26°C. Метою жорсткого обмеження температури віджиму є недопущення її впливу на аромат та смак олії та її якісні характеристики.

Чому так

Для тих, хто споживає наші продукти, ми хочемо /прагнемо гарантувати, що людина отримує найкращу оливкову олію екстра вірджін. Персоніфіковану. Має відмінні якісні характеристики . З традиційних садів. 100% унікальна Лаконійська сортів Атіноелія та/або Коронеїкі. Отримана виключно механічним способом. Першого холодного віджиму та/або нефільтрована. Повнотілий збалансований смак. В темній скляній пляшці для збереження свіжості. Рік збору врожаю зазначено на етикетці. З природньою низькою кислотністю (в середньому 0,3% та навіть 02% в залежності від року врожаю). Високий рівень поліфенолів. Багата на вуглеводи і особливо сквален та стероли.
Розлита в пляшки в Монемвасії, Лаконія, Греція.
Виробляється сотні років незмінним способом і з незмінною старанністю.

Сертифікація

Сертифікована органічна

Оливкові олії екстра вірджін органічного землеробства сертифіковані Bio Hellas S.A. у відповідності з директивою ЄС 834/2007 та 889/2008 та додатками до них, а також сертифіковані USDA Organic у відповідності до органічних регуляторних актів OFPA та USDA в рамках Національної Органічної Програми 7 CFR частина 205. Сертифікати поновлюються щороку.

Класифікація P.G.I.

Греція має давнішу історію виробництва оливкової олії ніж будь-яка країна світу та має безліч виробників якісної оливкової олії. Країна має класифікацію для багатьох регіонів (захищене позначення походження, PDO), що додатково свідчить про високу якість продуктів. Mana Gea пишається своєю участю в бажаній та суворо контрольованій програмі P.G.I.Lakonia (Protected Geographical Indication – Захищена Географічна Індикація), що сертифікована інститутом AGROCERT